Catering

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym zdrowego odżywiania, o których wielokrotnie Państwo informowaliście, Dworek Belweder przygotował specjalną ofertę cateringu dietetycznego przeznaczoną dla tych z Państwa, którzy mają różne potrzeby żywieniowe.

Z tego względu oferta cateringu dietetycznego przez nas wprowadzona może obejmować np. dietę bezglutenową, czy też dietę dla sportowców z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb, przykładowo sporty siłowe oraz wiele innych diet.

Standardowo dieta podstawowa oparta jest o 1500 kalorii dziennie. Ponadto w przypadku takiej potrzeby, zgłoszonej przez Państwa, dietetyk układa specjalną dietę z uwzględnieniem Państwa indywidualnych potrzeb. Dzięki czemu macie Państwo pewność, iż oferowana przez nas kuchnia jest odpowiednia dla Państwa i jeszcze w szerszym zakresie przyczyni się do osiągniecia założonych przez Państwa celów.

Menu ustalane jest z tygodniowym wyprzedzeniem, a jego pełna wersja jest przesyłana na wskazany adres e-mail.

Oferta cenowa dla menu 1500 kalorii:

Podane ceny dotyczą diety całodniowej, w ramach określonej ilości tygodni, 1500 kalorii wraz z dostawą we wskazane miejsce.

Wypróbuj nas i zamów zestaw testowy za jedyne 29,99 zł!

Zamówienia przyjmowane są co najmniej na dwa dni przed realizacją danego zlecenia cateringu dietetycznego. Istnieje możliwość przygotowania dań i oferty z przeznaczeniem dla firm i odbiorców indywidualnych zorganizowanych w grupach.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wszelkiego rodzaju zapytań cenowych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 531 533 703 lub o kontakt na adres e-mail: biuro@dworekbelweder.pl z wykorzystaniem formularza – PDF.

Dla przyszłych Państwa Młodych, którzy zamówią w Dworku Belweder przyjęcie weselne, oferujemy rabat 10% na oferowany przez nas catering dietetyczny.