Catering

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym zdrowego odżywiania, o których wielokrotnie Państwo informowaliście, Dworek Belweder przygotował specjalną ofertę cateringu dietetycznego przeznaczoną dla tych z Państwa, którzy mają różne potrzeby żywieniowe.

Z tego względu oferta cateringu dietetycznego przez nas wprowadzona może obejmować np. dietę bezglutenową, czy też dietę dla sportowców z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb, przykładowo sporty siłowe oraz wiele innych diet.

Standardowo dieta podstawowa oparta jest o 1500 kalorii dziennie. Ponadto w przypadku takiej potrzeby, zgłoszonej przez Państwa, dietetyk układa specjalną dietę z uwzględnieniem Państwa indywidualnych potrzeb. Dzięki czemu macie Państwo pewność, iż oferowana przez nas kuchnia jest odpowiednia dla Państwa i jeszcze w szerszym zakresie przyczyni się do osiągniecia założonych przez Państwa celów.

Menu ustalane jest z tygodniowym wyprzedzeniem, a jego pełna wersja jest przesyłana na wskazany adres e-mail.

Oferta cenowa dla menu 1500 kalorii:

Podane ceny dotyczą diety całodniowej, w ramach określonej ilości tygodni, 1500 kalorii wraz z dostawą we wskazane miejsce.

Wypróbuj nas i zamów zestaw testowy za jedyne 29,99 zł!

Zamówienia przyjmowane są co najmniej na dwa dni przed realizacją danego zlecenia cateringu dietetycznego. Istnieje możliwość przygotowania dań i oferty z przeznaczeniem dla firm i odbiorców indywidualnych zorganizowanych w grupach.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wszelkiego rodzaju zapytań cenowych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 531 533 703 lub o kontakt na adres e-mail: biuro@dworekbelweder.pl z wykorzystaniem formularza – PDF.

Dla przyszłych Państwa Młodych, którzy zamówią w Dworku Belweder przyjęcie weselne, oferujemy rabat 10% na oferowany przez nas catering dietetyczny.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.