Imprezy okolicznościowe

„Dworek Belweder” to miejsce spotkań o różnym charakterze. Jednak jednymi z najważniejszych dla których został on stworzony to przyjęcia okolicznościowe, przyjęcia rodzinne, m.in. takie jak:

Dla organizacji każdej z w/w imprez do wyboru pozostawiamy Państwu dwa obiekty – XIX wieczny dworek oraz nowo powstały budynek, który stanowi salę balową.

Dworek dysponuje dwoma połączonymi salami, w stylu dworkowym dla organizacji przyjęć do 90 osób. W razie potrzeby każda z sal osobno może pomieścić odpowiednio do 40 oraz 50 osób. Ponadto w dworku znajduje się 11 przytulnych pokoi noclegowych. Każdy z pokoi posiada oddzielną łazienkę, TV, dostęp do Internetu.

Drugi obiekt natomiast przeznaczony jest dla organizacji imprez do 250 osób. Wnętrze stanowi sala balowa na parterze oraz okalająca ją z dwóch stron antresola, na której swoje miejsce znajdzie 40 osób. Całość wnętrza utrzymana jest w stylu glamour. Każdorazowo kwestią indywidualną pozostaje sposób ustawienia stołów (okrągłe, prostokątne). Ponadto sala balowa posiada bezpośrednie połączenie z przeszkloną oranżerią, którą także możecie Państwo bez przeszkód użytkować.

Uzupełnieniem dla powyższych obiektów jest 2 hektarowy zabytkowy park w stylu angielskim, który podczas każdej z imprez oddajemy do Państwa dyspozycji. W parku również istnieje możliwość organizacji ślubów cywilnych. Na obszarze parku znajduje się także altana przeznaczona do imprez plenerowych (40-50 osób), plac zabaw dla dzieci oraz kilkaset metrów utwardzonych ścieżek, oświetlonych nocą, co sprzyja nastrojowo-sentymentalnej aurze. Ponadto cały park jest ogrodzony, posiada parking wewnętrzny i stały monitoring.

Ależ czym byłby stworzony przez nas klimat bez wykwintnej kuchni, w nowoczesnej odsłonie, którą serwujemy, dbając w ten sposób o zaspokojenie kolejnego ze zmysłów – smaku. Tym czym najbardziej się szczycimy, jest fakt, iż serwowane przez nas potrawy są niepowtarzalne, ponieważ używamy tylko i wyłącznie naturalnych składników i przypraw, które w większości samodzielnie przygotowujemy.

Na indywidualne życzenie klienta organizujemy także usługi dodatkowe typu opieka na dziećmi, wynajem pojazdu do ślubu, itp.

Ze względu na odmienność każdego przyjęcia, wynikającą chociażby z rodzaju i ilości serwowanych posiłków, nie przedstawiamy cennika usług. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Oferta zostanie przygotowana indywidualnie z uwzględnieniem Państwa oczekiwań.