Imprezy okolicznościowe

„Dworek Belweder” to miejsce spotkań o różnym charakterze. Jednak jednymi z najważniejszych dla których został on stworzony to przyjęcia okolicznościowe, przyjęcia rodzinne, m.in. takie jak:

Dla organizacji każdej z w/w imprez do wyboru pozostawiamy Państwu dwa obiekty – XIX wieczny dworek oraz nowo powstały budynek, który stanowi salę balową.

Dworek dysponuje dwoma połączonymi salami, w stylu dworkowym dla organizacji przyjęć do 90 osób. W razie potrzeby każda z sal osobno może pomieścić odpowiednio do 40 oraz 50 osób. Ponadto w dworku znajduje się 11 przytulnych pokoi noclegowych. Każdy z pokoi posiada oddzielną łazienkę, TV, dostęp do Internetu.

Drugi obiekt natomiast przeznaczony jest dla organizacji imprez do 250 osób. Wnętrze stanowi sala balowa na parterze oraz okalająca ją z dwóch stron antresola, na której swoje miejsce znajdzie 40 osób. Całość wnętrza utrzymana jest w stylu glamour. Każdorazowo kwestią indywidualną pozostaje sposób ustawienia stołów (okrągłe, prostokątne). Ponadto sala balowa posiada bezpośrednie połączenie z przeszkloną oranżerią, którą także możecie Państwo bez przeszkód użytkować.

Uzupełnieniem dla powyższych obiektów jest 2 hektarowy zabytkowy park w stylu angielskim, który podczas każdej z imprez oddajemy do Państwa dyspozycji. W parku również istnieje możliwość organizacji ślubów cywilnych. Na obszarze parku znajduje się także altana przeznaczona do imprez plenerowych (40-50 osób), plac zabaw dla dzieci oraz kilkaset metrów utwardzonych ścieżek, oświetlonych nocą, co sprzyja nastrojowo-sentymentalnej aurze. Ponadto cały park jest ogrodzony, posiada parking wewnętrzny i stały monitoring.

Ależ czym byłby stworzony przez nas klimat bez wykwintnej kuchni, w nowoczesnej odsłonie, którą serwujemy, dbając w ten sposób o zaspokojenie kolejnego ze zmysłów – smaku. Tym czym najbardziej się szczycimy, jest fakt, iż serwowane przez nas potrawy są niepowtarzalne, ponieważ używamy tylko i wyłącznie naturalnych składników i przypraw, które w większości samodzielnie przygotowujemy.

Na indywidualne życzenie klienta organizujemy także usługi dodatkowe typu opieka na dziećmi, wynajem pojazdu do ślubu, itp.

Ze względu na odmienność każdego przyjęcia, wynikającą chociażby z rodzaju i ilości serwowanych posiłków, nie przedstawiamy cennika usług. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Oferta zostanie przygotowana indywidualnie z uwzględnieniem Państwa oczekiwań.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.