Nocleg

Oferta „Dworku Belweder” to również 11 pokoi noclegowych zlokalizowanych w XIX dworku. Każdy z pokoi posiada oddzielną łazienkę, TV, dostęp do Internetu. Największą ich zaletą jest możliwość odpoczynku z daleka od wielkomiejskiego hałasu, gdzie w porze wiosna – jesień każdorazowo budzi Państwa niczym niezagłuszony śpiew ptaków. Koszt noclegu dla jednej osoby to kwota od 85,00 złotych brutto wraz ze śniadaniem. W celu uzyskania informacji o wolnych miejscach noclegowych lub rezerwacji pokoi prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 531 533 703. Zapytania lub rezerwacje można także kierować mailowo –  biuro@dworekbelweder.pl

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.