Oferta biznesowa

„Dworek Belweder” to także oferta skierowana do przedsiębiorstw, urzędów, instytucji typu non-profit, itp. W ramach oferty tej proponujemy Państwu organizację m.in.:

Dla organizacji każdego z w/w przedsięwzięć do wyboru pozostawiamy Państwu dwa obiekty – XIX wieczny dworek oraz obiekt pełniący funkcję sali konferencyjnej.

Dworek dysponuje dwoma salami, służącymi przede wszystkim do organizacji szkoleń, mogącymi funkcjonować oddzielnie lub łącznie. W razie potrzeby każda z sal może pomieścić w komfortowych warunkach odpowiednio do 40 oraz 50 osób w układzie teatralnym. Każda z nich wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny, flipchart, w razie potrzeby nagłośnienie z bezprzewodowym mikrofonem, WI-FI, klimatyzację. Ponadto w dworku znajduje się 11 pokoi noclegowych. Każdy z pokoi posiada oddzielną łazienkę, TV, dostęp do Internetu. W obiekcie tym organizowane są także spotkania biznesowe o kameralnym charakterze.

Sala konferencyjna natomiast przeznaczona jest do organizacji konferencji do 200 osób rozmieszczonych w układzie teatralnym. Wyposażona jest podobnie jak sale zlokalizowane w dworku, w rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny, flipchart, w razie potrzeby nagłośnienie z bezprzewodowym mikrofonem, WI-FI, klimatyzację.

Uzupełnieniem dla powyższego zaplecza jest 2 hektarowy zabytkowy park w stylu angielskim, nadający dyskretny ton organizowanym tu inicjatywom, który każdorazowo oddajemy do Państwa dyspozycji. Na obszarze parku znajduje się także altana przeznaczona do imprez integracyjnych – typu grill oraz kilkaset metrów utwardzonych ścieżek. Ponadto cały park jest ogrodzony, posiada parking wewnętrzny i stały monitoring.

Dla każdej realizowanej inicjatywy zapewniamy wyśmienitą obsługę gastronomiczną w dowolnie przez Państwa wybranej formie.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Oferta zostanie przygotowana indywidualnie z uwzględnieniem Państwa oczekiwań.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.