Oferta biznesowa

„Dworek Belweder” to także oferta skierowana do przedsiębiorstw, urzędów, instytucji typu non-profit, itp. W ramach oferty tej proponujemy Państwu organizację m.in.:

Dla organizacji każdego z w/w przedsięwzięć do wyboru pozostawiamy Państwu dwa obiekty – XIX wieczny dworek oraz obiekt pełniący funkcję sali konferencyjnej.

Dworek dysponuje dwoma salami, służącymi przede wszystkim do organizacji szkoleń, mogącymi funkcjonować oddzielnie lub łącznie. W razie potrzeby każda z sal może pomieścić w komfortowych warunkach odpowiednio do 40 oraz 50 osób w układzie teatralnym. Każda z nich wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny, flipchart, w razie potrzeby nagłośnienie z bezprzewodowym mikrofonem, WI-FI, klimatyzację. Ponadto w dworku znajduje się 11 pokoi noclegowych. Każdy z pokoi posiada oddzielną łazienkę, TV, dostęp do Internetu. W obiekcie tym organizowane są także spotkania biznesowe o kameralnym charakterze.

Sala konferencyjna natomiast przeznaczona jest do organizacji konferencji do 200 osób rozmieszczonych w układzie teatralnym. Wyposażona jest podobnie jak sale zlokalizowane w dworku, w rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny, flipchart, w razie potrzeby nagłośnienie z bezprzewodowym mikrofonem, WI-FI, klimatyzację.

Uzupełnieniem dla powyższego zaplecza jest 2 hektarowy zabytkowy park w stylu angielskim, nadający dyskretny ton organizowanym tu inicjatywom, który każdorazowo oddajemy do Państwa dyspozycji. Na obszarze parku znajduje się także altana przeznaczona do imprez integracyjnych – typu grill oraz kilkaset metrów utwardzonych ścieżek. Ponadto cały park jest ogrodzony, posiada parking wewnętrzny i stały monitoring.

Dla każdej realizowanej inicjatywy zapewniamy wyśmienitą obsługę gastronomiczną w dowolnie przez Państwa wybranej formie.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Oferta zostanie przygotowana indywidualnie z uwzględnieniem Państwa oczekiwań.