Ślub i wesele – warto wiedzieć

Dworek Belweder to miejsce, w którym od pewnego czasu organizujecie Państwo przyjęcia weselne, w trakcie których staramy się spełniać Państwa życzenia i oczekiwania. Niekiedy także staramy się podsunąć najlepsze dla Państwa rozwiązanie, które będzie praktyczne, zgodne z przyjętą tradycją jak także zasadami savoir vivre, ale przede wszytskim sprawi, że ten dzień zapamiętacie jako wyjątkowy.

Z tego też względu, poniżej przedstawiamy najważniejsze zagadnienia związane z organizacją ślubu i wesela uwzględniające zasady savoir vivre, którymi powinniśmy się kierować organizując je. Mamy nadzieję, że poruszana tematyka będzie dla Państwa (przyszłych Państwa Młodych) przydatna i ułatwi organizację tych podniosłych uroczystości, ale także wzbogaci Państwa ogólną wiedzę z zakresu savoir vivre.

Publikacja treści związanej z wyżej wymienionymi zagadnieniami na naszej stronie internetowej, jest możliwa dzięki uprzejmości Pana dr Stanisława Krajskiego, który udzielił zgody na ich publikację, za co serdecznie dziękujemy. Konkretne teksty pochodzą ze strony prowadzonej przez Pana doktora tj. www.savoir-vivre.com.pl, do której odsyłamy, w przypadku, gdy stwierdzicie, tak jak on, że: „Savoir vivre nie jest w sposób dostateczny obecny w życiu zdecydowanej większości z nas. Został zepchnięty na margines i wszystkim nam umyka w jakiejś mniejszej lub większej mierze ze względu na klimat i wartości otaczającego nas świata” – cytat: http://www.savoir-vivre.com.pl/?o-stronie,93

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.