Czy można kogoś z najbliższej rodziny nie zaprosić na wesele

Problem jest trudny. Tego typu osoby należy bezwzględnie zaprosić na wesele. Pominięcie ich oznacza wielką obrazę i prawdopodobnie będzie to oznaczać, w konsekwencji, że zostaną zerwane wszelkie stosunki i pozostanie pretensja i żal.

Oczywiście można ich nie zaprosić. Trzeba jednak brać pod uwagę te skutki. Mogą oni jeszcze podburzać innych członków rodziny mówiąc o naszym złym zachowaniu. Inni członkowie rodziny mogą wtedy również zareagować negatywnie.

Jedyne rozwiązanie bez negatywnych skutków takie, że uniknie się ich obecności to zrezygnowanie z wesela. Na to miejsce byłby obiad bez tańców w ograniczonym gronie. Wtedy informuje się o tym te (i inne) osoby i wszystko jest w porządku.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.