Koszty pobytu gości

Często niejasne jest która ze stron pokrywa koszty pobytu gości. Może też pojawić się takie rozwiązanie, że goście sami je pokrywają. Obowiązkiem organizatorów wesela (a więc jednej z rodzin lub państwa młodych) jest pokrycie kosztów pobytu świadków. W pozostałych wypadkach można przyjąć jedną z poniższych opcji:

– rodziny pokrywają na pół koszty pobytu wszystkich gości;
– każda rodzina pokrywa koszty pobytu „swoich” gości;
– każda rodzina pokrywa tylko koszty pobytu wybranych gości, a pozostali goście pokrywają sami koszty swojego pobytu;
– wszyscy goście pokrywają sami koszty swojego pobytu. Gości, którzy mają pokryć koszty swojego pobytu należy o tym poinformować w zaproszeniu używając np. takiej formuły: „Jeżeli zamierzają państwo przenocować noclegi można zamówić i uzyskać za specjalną ulgową opłatą do dnia… w następujących hotelach”.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.