Odjazd sprzed kościoła

Najpierw odjeżdżają rodzice. Za nimi reszta gości. Państwo młodzi jadą na przejażdżkę (jadą do miejsca, gdzie odbywa się wesele okrężną drogą). Jeżeli jadą prosto na wesele w ich samochodzie siedzą rodzice pana młodego.

Trzeba pamiętać o tym, by państwo młodzi tak długo jechali z Kościoła do miejsca, gdzie odbywa się wesele, aby w miejscu tym zdążyli się zgromadzić wszyscy goście.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.