Pozostałe toasty

Pozostałe toasty (wesele rozpoczęło się od toastu wzniesionego przez ojca panny młodej), których nie powinno być za dużo wznosi się w następującej kolejności: kapłan (jeżeli jest obecny); pan młody lub ojciec pana młodego, seniorzy płci męskiej obu rodzin, świadkowie płci męskiej. Podczas toastu nie mówi się nigdy „Wypijmy za…”. Mówi się: „Wznoszę ten toast za…”. Toasty wznosi się pomiędzy daniami (nigdy w trakcie jedzenia) i tylko czerwonym winem lub szampanem. Osoba wznosząca toast zawsze stoi. Pozostałe osoby siedzą, ale nie mogą w trakcie wygłaszania toastu ani jeść ani pić. Zamiast toastów mogą też być przemówienia. Po wszystkich toastach i przemówieniach pan młody, nie wstając, zabiera głos, dziękuje za życzenia i życzy gościom wesołej zabawy.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.