Prezenty ślubne dla zamożnych państwa młodych

Jeżeli państwo młodzi nie mają kłopotów materialnych, są zamożni nie dajemy im jako prezentu pieniędzy.

Jeżeli państwo młodzi nie mają kłopotów materialnych, są zamożni, a wystawiają listę prezentów to jest to, mówiąc delikatnie, najdelikatniej, brak zaufania do gości i brak wiary w ich dobre gusty (kupią coś brzydkiego lub coś co nam nie będzie potrzebne), zwycięstwo pragmatyzmu nad tymi wszystkimi wartościami, które wyznaczają wielkość i piękno naszego życia czyniąc je prawdziwie ludzkim.
Ludziom zamożnym nikt rozsądny nie dałby żelazka czy miksera w prezencie ślubnym. Sami sobie takie przedmioty kupią. Im trzeba dać jakąś piękna rzecz, której sami nie mogliby kupić w najbliższym sklepie, rzecz, która niekoniecznie musi być droga (np. namalowany przez siebie obraz czy piękny bibelot zdobyty gdzie na jakimś pchlim targu za grosze).

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.