Ślubny bukiet i obrączki

Bukiet kupuje narzeczony. Bukiet ten jest obowiązkowy. Nie obowiązują żadne szczegółowe zasady dotyczące jego wyglądu. Dawniej uważano, że powinien on zawierać wyłącznie białe kwiaty. Ma jedynie być ozdobą i uzupełnieniem stroju (a więc ma być dobrany kolorystycznie do kreacji panny młodej). Dostarcza go panu młodemu tuż przed ślubem świadek płci męskiej. Pan młody wręcza go wtedy pannie młodej. Panna młoda rzuca go po wyjściu z Kościoła.

Obrączki wybiera i kupuje narzeczony. Wybierając je musi pamiętać o tym, że będą je nosili przez całe życie. Powinny więc być estetyczne i, jak nakazuje tradycja, ze złota. Dobrym zwyczajem jest wygrawerowanie w ich wnętrzu imion młodych i datę ślubu. Obrączkami opiekuje się przed ślubem świadek i to on przekazuje je panu młodemu bezpośrednio przed ich użyciem podczas ceremonii.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.