Tańce

Tańce mogą rozpocząć się po jedzeniu. Pierwszy taniec tańczą tylko sami nowożeńcy. Panie mogą, gdy przyjdzie na weselu czas tańców, założyć suknie balowe. Nie mogą jednak występować w nich na ślubie czy w trakcie przyjęcia w ciągu dnia. Suknia balowa to przecież najczęściej kreacja bardzo „frywolna”, która jest stosowna tylko na bal. Muszą się więc przebrać. Państwo młodzi jak i ich rodzice są zobowiązani wciąż tańczyć i żadne z nich nie powinno odmówić, gdy jest proszone do tańca. Jeżeli zatem chcą uniknąć tańca (a są wciąż nagabywani) powinni usunąć się z oczu zebranych. Świadkowie powinni zadbać o to, by wszystkie panie, których nikt nie prosi do tańca dobrze się bawiły (powinni je zatem zapraszać do tańca). Wszystkie pozostałe wskazówki można znaleźć w dziale „Bale”, który znajduje się w rubryce „Wizyty i przyjęcia”.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.