Wesele – kilka dobrych rad

Goście nie powinni za bardzo „zawracać głowy” młodej parze, ich rodzicom i świadkom pamiętając, że mają tysiące obowiązków i, prawdopodobnie, już „padają z nóg”.

Najbliższa rodzina państwa młodych powinna cały czas pamiętać o wspieraniu organizatorów wesela w ich działaniach i zadbaniu o właściwą atmosferę.

Powinno się zadbać (dotyczy to wszystkich) o maksymalne zbliżenie obu rodzin (nie można dopuścić, by wesele podzieliło się na dwa „obozy”).

Nie można też dopuścić do tego ( i dotyczy to wszystkich zainteresowanych), aby wesele podzieliło się na „obóz młodych” i „obóz starych”.

Wszelkie więc weselne „inicjatywy” powinny uwzględniać wszystkich uczestników wesela.

Należy ucinać w zarodku wszelkie spory, a nawet „rodzinne dyskusje” przenosząc je na następne dni.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 01.04.2019 Idea Puzzel Catering Sp.z o.o. jest nowym właścicielem obiektu Dworek Belweder. Wszystkie podpisane już umowy na imprezy okolicznościowe, będą kontynuowane na ustalonych warunkach, ze zmienionym jedynie Wykonawcą usługi. Odpowiednie aneksy do podpisanych już umów, przygotujemy w najbliższym czasie. Nowa marka Dworek Różany Puzzel, rozpocznie oficjalne działanie od 10.05.2019, nazwa Dworek Belweder, pozostaje niezmieniona do końca miesiąca kwietnia.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystości były zorganizowane na jak najwyższym poziomie, kontynuując tym samym doskonałą tradycję tego wyjątkowego miejsca.