O NAS

MAGICZNE MIEJSCE

Dworek Belweder to rezydencja zlokalizowana w sercu 100 letniego Parku w stylu angielskim w miejscowości Chmielów, nieopodal Tarnobrzega. Na terenie 2 hektarowej posiadłości znajdują się dwa budynki, park z wytyczonymi ścieżkami, ławkami i obszerną altaną, palenisko, staw z mostkiem, plac zabaw dla dzieci i miejsca parkingowe. Nasz park poszczycić się może piękną roślinnością, zabytkowymi drzewami i towarzystwem  kolorowych kwiatów.

Celebruj swoje ważne chwile w wyjątkowych okolicznościach przyrody.

Pomniki Przyrody w naszym ogrodzie są dumą i wizytówką Dworku Belweder. Szum drzew i oszałamiający śpiew ptaków, pozwolą na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego. Świadkami Waszej uroczystości będą drzewa, żyjące już ponad 5 wieków. Wśród nich niepozorny Cis Pospolity, który od ponad 300 lat stoi skromnie w cieniu „Dziadka z Chmielowa”.

Majestatyczny Dąb Stanisław, już 400 lat dumnie wznosi swoją koronę, bijąc sercem naszego ogrodu.

Życzymy Wam miłości tak trwałej, jak to wspaniałe drzewo!

zabytkowy dworek

Zespół dworski w Chmielowie to jeden z czterech zabytków w gminie. Kiedyś był siedzibą zarządcy dóbr Tarnowskich, założycieli Tarnobrzega. Po drugiej wojnie światowej mieściły się tu ochronka i przedszkole, później dworek stał niezagospodarowany. Kompletnej renowacji doczekał się w roku 2007 i od tego czasu ponownie został otwarty dla Gości.

W budynku zabytkowego Dworku mieści się Sala Kominkowa w której stylowy piec kaflowy, pełni funkcje kominka. Z sali wyjść można na taras parkowy, na którym zorganizować możecie rodzinnego grilla lub celebrować ważne chwile przy światłach lampionów. Sala idealna jest na przyjęcia i spotkania do 40 osób.

Na terenie Dworku znajduje się samodzielna kuchnia, mogąca przygotować posiłki na Waszą uroczystość. 

W budynku znajduje się również 11 pokoji noclegowych, rozmieszczonych na piętrze.

Więcej o pokojach przeczytacie TUTAJ

sala GŁÓWNA

Na terenie obiektu znajdują się dwa budynki, w pierwszym od wjazdu powstałym w 2013r mieści  się Sala Główna. Jest to nasza największa sala, posiada wysoki sufit, ozdobne żyrandole i  wysoką antresolę na której istnieje również miejsce do biesiadowania. Sala Główna posiada bezpośrednie przejście do Oranżerii i samodzielne wyjście na taras. Na terenie budynku znajduje się niezależna kuchnia, zapewniająca sprawny serwis podczas uroczystości.

Sala Kominkowa

Klimatyczna sala ze stylowym kominkiem kaflowym, utrzymana w eleganckim nastroju Dworku, sprzyja kameralnym uroczystościom rodzinnym i firmowym.

Sala Kominkowa mieści się w zabytkowej części Dworku, posiada bezpośrednie wyjście na taras Parkowy, który w czasie sprzyjającej pogody może również służyć jako miejsce organizacji grilla.

Sala idealnie nadaje się na przyjęcia do 45 osób.

Pięknie jest w Chmielowie!

miejsce które inspiruje klimatem