Dworek Belweder sprawi, że dzień zaślubin stanie się wyjątkowym momentem Waszego życia. Miejsce na wyjątkowe wesele

Malownicza lokalizacja obiektu, szerokie możliwości organizacyjne oraz profesjonalny Zespół sprawiają, że Dworek Belweder to idealne miejsce do zorganizowania ślubu plenerowego i przyjęcia weselnego.

Stylowe wnętrza, urokliwe otoczenie natury oraz znakomita kuchnia sprawią, że będzie to niezapomniane przeżycie, zarówno dla Pary Młodej, jak i zaproszonych Gości.

Do dyspozycji oddajemy 2 sale z możliwością organizacji wesel, małych przyjęć i tych większych uroczystości. Na każdym etapie planowania wydarzenia, nasz Zespół zwraca uwagę na detale, które przemieniają marzenia w rzeczywistość.

Jako jedyny obiekt w okolicy, mamy możliwość zorganizować wyjątkowe przyjęcie weselne w plenerze. Piękny park i niezbędna infrastruktura pomogą spełnić Wasze marzenie o niezapomnianym przyjęciu w ogrodzie.

Poznajcie ofertę na Waszą uroczystość!

smaczna kuchnia

Menu to jeden z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego. Z przyjemnością udzielimy wskazówek w doborze menu, aby jak najlepiej sprostać kulinarnym oczekiwaniom zarówno Pary Młodej, jak i zaproszonych Gości. Na ten wyjątkowy dzień proponujemy oryginalne dania, które stanowią autorskie połączenie kuchni fusion i klasycznych polskich regionalnych potraw, przygotowywanych z sezonowych produktów wysokiej jakości, pochodzących od lokalnych dostawców. Dbamy nie tylko o smak serwowanych dań, ale również o wrażenia estetyczne.

 

ŚLUB PLENEROWY

Romantyczny ślub plenerowy pod błękitnym niebem w cieniu majestatycznych Pomników Przyrody, w Dworku Belweder spełnimy Wasze najskrytsze marzenia i sprawimy, że będziecie mogli celebrować te wspaniałe chwile z tymi, których kochacie najbardziej, w cudownej, rodzinnej atmosferze. Przygotujemy kompletną aranżację miejsca ślubu zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz wykwalifikowany Zespół zadba o komfort zarówno Wasz, jak i Waszych Gości

POKOJE HOTELOWE

W trosce o komfort Pary Młodej oraz zaproszonych Gości oferujemy noclegi dla 22 osób w 11 pokojach noclegowych zlokalizowanych we wnętrzach Dworku pochodzącego z początku XIXw. Dysponujemy apartamentem małżeńskim oraz pokojami dwuosobowymi z możliwością umiejscowienia dostawek. Wszystkie posiadają łazienkę, TV i internet. Budząc się rankiem, poczucjecie klimat miejsca, oszołomieni śpiewem ptaków w otaczającym Was Parku

USŁUGI DODATKOWE

Aby ten jeden dzień był wyjątkowy, pracuje sztab osób, które wkładając całe swoje serce w swoją pracę tworzą niepowtarzalną atmosferę. Oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie organizacji ślubu i przyjęcia weselnego, zarówno przed, jak i w trakcie oraz po. Dysponujemy bazą sprawdzonych usługodawców działających w branży ślubnej. Z przyjemnością polecimy fotografa ślubnego, pomożemy w wyborze oprawy muzycznej czy zorganizujemy kolację rocznicową dla Pary Młodej.